Menu
Podpora
Literatúra a softvér

Literatúra a softvér

Technická knižnica Megger vám dáva prístup k širokému zoznamu odbornej literatúry, ako sú aplikačné príručky, aplikačné články a ďaľšie. Zároveň tu nájdete na stiahnutie aktualizácie prístrojových a PC softvérov pre vybrané produkty. Použite filtre pre vyhľadanie špecifického obsahu (napr. aplikačné články) alebo spresnite vyhľadávanie výberom konkrétnej aplikačnej oblasti. 

Pre získanie pristupu ku Softvéru a k Aplikačným príručkám (en), prosím vytvorte si užívateľský účet .

Ostatná časť Technickej knižnice je dostupná bez registrácie.

Filtrovať podľ plikácie:
    Zobrazované položky 1 - 10 z 266 celkovo
Megger PQ Firmware for MPQ Series PQ Analysers
Here you will find Firmware to be loaded into the MPQ1000 and MPQ2000 Analysers. The current update file MPQ_Firmware_1295_OLD_OS.zip contains the update, specific instructions for the MPQ1000 and specific instructions for the MPQ2000. Download the zip file and directly unzip it to a Clean Thumb drive.
Uverejnené: 7 júna 2019
Stiahnuť
IDAX
IDAX Software
Uverejnené: 23 mája 2019
Stiahnuť
SVERKER
Software download files for SVERKER900
Uverejnené: 17 mája 2019
Stiahnuť
SVERKER900 - Testing ABB Trip Circuit Supervision relay
Check trip on relay with ABB supervision relay
Uverejnené: 15 mája 2019
Stiahnuť PDF
SVERKER900 - Testing impedance based protection
The impedance measurement schemes are widely used for protection of different assets within electric power systems. Relay protection devices utilizing such schemes are benefiting from continuous monitoring of both voltage and current quantities within the protected circuit and the calculated impedance value is employed to determine whether the circuit is operating in a normal condition or not.
Uverejnené: 15 mája 2019
Stiahnuť PDF
SVERKER900 Demo Testing
To be used as demonstration/course material
Uverejnené: 15 mája 2019
Stiahnuť PDF
Kompaktní, multifunkční tester ochran pro uvádění rozvodných zařízení vysokého napětí do provozu
Dodavatelé i provozovatelé elektrických instalací vysokého napětí bývají z různých důvodů, jako jsou např. přestavba sítě v rámci přechodu na jiné zdroje energie nebo vzrůstající konkurence, vystaveni stále vyššímu tlaku na náklady a termíny. Zkoušky vyžadované při výstavbě nebo v rámci preventivní údržby předpokládají nasazení různorodých zkušebních prostředků, které je nutné udržovat a spolehlivě obsluhovat. Právě na tomto poli je možné, díky relativně jednoduchým instalačním konceptům, výrazně optimalizovat nasazení zkušebních prostředků s ohledem na množství činností vyžadovaných od uživatele, počet přístrojů i dopravu. Následující příspěvek chce poukázat na možnosti, které se zde v tomto ohledu nabízejí při použití vhodně navrženého, kompaktního a multifunkčního zkušebního zařízení.
Uverejnené: 3 mája 2019
Stiahnuť PDF
MLR10
Software download files for MLR10
Uverejnené: 16 apríla 2019
Stiahnuť
DFR: A New IEEE Guide for Field Test on Power and Distribution Transformers
Since the invention of the transformer, the design, quality and efficiency of this magnificent machine has been improved thanks to the development of electromagnetic materials, computer design algorithms, insulation materials, cooling systems, structural design, etc. Nowadays, a vast number of transformers operate worldwide aiming to provide reliable and safe operation under the most cumbersome environmental and operational conditions.
Uverejnené: 15 apríla 2019
Čítať celý príspevok
EasyProt
Software download files for EasyProt
Uverejnené: 4 apríla 2019
Stiahnuť
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • >
  • Zobrazované položky 1 - 10 z 266 celkovo